Najdoskonalsze karmy dla piesków. Gdzie je można kupić?

19 września 2018 Off By Ania Kaczmarek

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat pasjonuje się produkcją karm dla psów. Razem z pragnieniami konsumentów w ich propozycji można zlokalizować karmy dla dorosłych psów, oraz także i takie dopasowane dla szczeniąt. Stanowi to wyjątkowo ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dorosłych wyraźnie się rozmaici. Zatem z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Które pierwiastki odżywcze zapewnia? W niniejszym wpisie postaramy się odpowiedzieć na bieżące pytania i także pokazać ofertę marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree stworzyła dwa rodzaje żywności: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o te pierwsze w propozycji marki odnajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras czworonogów oraz 3 warianty żywności dane dla czworonogów odmian małych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Każda sucha żywność Pedigree została stworzona przez szereg profesjonalnych specjalistów z myślą o tym, by zagwarantować szczeniętom najskuteczniejszy wzrost. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka i także ryż, które są znakomite dla delikatnych żołądków młodych piesków. Dodatkowo karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest konieczna szczeniętom w okresie obfitego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych należałoby dodatkowo wspomnieć o pozytywach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jedynymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest szczególnie prosty. Zawiera zboża, dużą ilość mięska (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
psie karmy suche i mokre tutaj https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej firma proponuje także mokry pokarm Pedigree junior. W ofercie są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) oraz mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce albo w torebce) zawiera świeże mięsne smakołyki skąpane w galaretce, która ułatwia wchłanianie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie zaledwie pyszna, ale również właściwa i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada makroskładniki odpowiedzialne za silne i zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), wzmacniające odporność (witamina E oraz minerały) i pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki wykorzystaniu dobrych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i zanurzeniu całości w galaretce.
Zamykając oferta marki Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest dość obszerna, umiemy w niej odnaleźć zarówno karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Również są to karmy zrealizowane przez firmę, która funkcjonuje na rynku od wielu lat i jeszcze zmienia swoje produkty korzystając z na doświadczeniu swoim i znawców z jakimi współdziała. Dzięki temuż są więc to karmy perfekcyjnie dostosowane do potrzeb znacznie rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na walory odżywcze, jak i także smakowe.